![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p720x720/89927032_2746274712095059_3052588700723576832_o.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=aBSn0AX54x8AX_Oh5gS&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&_nc_tp=6&oh=54f4fb2ae8800ebe5163f4fde07202a6&oe=5E9DA345)
Στο καινούριο περιοδικό Mi$fit, που κυκλοφορεί από τις εκδόσεις Oposito, δημοσιεύτηκε άρθρο μου για τη συν-αισθηματική διεπαφή ανάμεσα στην ερευνητική πρακτική και τα συν-αισθήματα που διακινούνται στο προσφυγικό καθεστώς.
Περιέχεται στο τ.1 του περιοδικού, με γενικό τίτλο “Προσφυγες, Camps και ΜΚΟ”. Συμμετέχουν με κείμενα οι Νίκος Μυλωνάς / Στάθης Παπασταθόπουλος / Δημήτρης Παρσάνογλου / Gregory Bistoen / Άρτεμις Χριστινάκη / Μιχάλης Μεντίνης / Αφροδίτη Καψάλη / Νίκος Κουραχάνης / Γιάννης Λεγάτος / Ομάδα Εμφατικές Αντιφάσεις / Κωσταντίνος Κάτσενος / Γ. Α. / Ερβίν Σέχου / Μανόλης Δαφέρμος
Μπορείτε να διαβάσετε το εισαγωγικό σημείωμα.
![](https://scontent.fath4-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/90235480_2746311545424709_8923411843024683008_o.jpg?_nc_cat=103&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=BeFlGCf8cH0AX-I5tgs&_nc_ht=scontent.fath4-2.fna&_nc_tp=7&oh=d1cb55876c0469a95bb76667e2b96ab3&oe=5E9FF05A)
[kofi]